- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
RFA915-9R40-1A, RFID lojistik takibi, depo uygulamaları, erişim kontrol sistemleri ve otopark yönetimi gibi uygulama senaryoları için uygundur.
Teknik Özellikler
| Elektrikli göstergeler | |
| Frekans aralığı | 902-928MHz |
| Kazanç | 9dbi |
| Kapak genişliği | Yatay: 70° Dikey: 70° |
| Polarizasyon modu | Dairesel polarizasyon |
| Gerilim Dalgası Oranı | 1,4 veya daha az |
| Ön-arka oranı | 20 veya daha fazla |
| İmpedans | 50 Ω |
| En yüksek giriş gücü | 50W |
| Yıldırım koruması | DC topraklama |
| Birleşme Türü | N flanşları |
| Mekanik Göstergeler | |
| Anten boyutu | 260 × 260 × 40 mm |
| Antenin net ağırlığı | 1.1kg |
| Paketleme boyutu | 29*29*8 cm |
| Antenin brüt ağırlığı | 1.68kg |
| Anten kapağı malzemesi | ABS |
| Anten kapağı rengi | beyaz |
| Tutamak çapı | φ30-50 mm |
| Maksimum rüzgâr direnci dayanımı | 60m/s |
| Çalışma Sıcaklığı | -40-70℃ |