- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- O'rnatish sxemasi
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
RFA915-4530 yaqin maydonli antenndir va u o‘rnatiladigan muhitlarga mos keladi. Ushbu antennaning qopqog‘i yo‘q va o‘lchami katta bo‘lib, antennalarni yashirish kerak bo‘lgan holatlarga, masalan, to‘lov stollariga va ish stollariga ayniqsa mos keladi. Bu antennaning tuzilishi yangi ishlab chiqilgan va mustaqil ravishda yaratilgan bo‘lib, antennalar o‘rtasidagi o‘zaro shovqinlarni kamaytiradi. U barqaror ishlash xususiyatiga ega, o‘qish masofasi qisqa, noto‘g‘ri yoki o‘tkazib yuborilgan o‘qishlar soni kam, narxiga nisbatan yuqori samaradorlikka ega va uzoq muddatli foydalanishga mo‘ljallangan. U katta savdo do‘konlarida kassa apparatlari/inventarizatsiya, zargarlik buyumlari/qiymatli narsalarning inventarizatsiyasi va tartibga solinishi, asbob-uskunalar inventarizatsiyasi va tartibga solinishi, patrul boshqaruvi, ro‘yxatdan o‘tish boshqaruvi kabi sohalarga qo‘llaniladi.
Odatdagi qo‘llanilish sohalari: Zargarlik buyumlari/qiymatli narsalar — shtandart inventarizatsiya, aqlli do‘kon — kassa apparatlari/inventarizatsiya, tadbir joylarida ro‘yxatdan o‘tish va boshqalar. Boshqalar: Antenna qopqoqlari va o‘rnatish usullarining shaxsiylashtirilgan moslashtirilishi.
Diagramma

Texnik xususiyatlari
Elektr texnikasi
| Model | RFA915-4530 |
| Frekans oralig'i ((MHz) | 860-960MHz |
| Foyda | -15 dBi |
| Polarizatsiya | Doira |
Mexanik xususiyatlari
| Antena o'lchamlari | 450×300×10 mm |
| Vazn | 320 g (±15 g) |
| Material | ABS+PP |
| Himoya darajasi | IP65 |
O'rnatish sxemasi


