- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Jedná se o univerzální anténu pro UHF RFID aplikace s vysokým ziskem a nízkým poměrem stojaté vlny (VSWR).
Kompaktní a esteticky provedená anténa je vhodná pro všechny druhy náročných prostředí díky dvojitému vodotěsnému provedení s těsnicí páskou a silikonem a vyztuženým žebrem na plášti.
Je vhodná pro UHF RFID aplikace, jako jsou např. ochrana vstupu, správa skladů, logistika a řízení zboží v maloobchodě.



Rozměr

VSWR

Zisk

Specifikace
Elektrické specifikace
| Model | RFA915-6R70 |
| Četnostní rozsah ((MHz) | 860-960 MHz |
| Zisk | >6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Šířka paprsku při úbytku 3 dB, rovina H | 70° |
| Šířka paprsku při úbytku 3 dB, rovina E | 70° |
| Polarizace | Kruhové |
| Relativní vlhkost | 5%~95% |
| Impedance | 50Ω |
Mechanické specifikace
| Konektor | SMA-50KFD |
| Rozměry antény | 128 × 128 × 20 mm |
| Hmotnost | 0,3 kg (bez držáku) |
| Materiál | Technický plast ASA, hliník |
| Vodotěsnost zdarma úroveň | IP65 |
| Teplota provozu | −40 °C až +85 °C |
| Provozní teplota | −40 °C až +85 °C |
| Barva | Slonovinově bílá |