- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Το RFA915-8H είναι μια καθολική κεραία για εφαρμογές τερματικών RFID στη ζώνη UHF, με χαρακτηριστικά κατευθυντικότητας, στενής δέσμης, υψηλού κέρδους και μικροδιαστατικότητας. Λόγω των μικρών του διαστάσεων, είναι κατάλληλο για χρήση σε διάφορες εφαρμογές ελέγχου πρόσβασης, διαχείρισης οχημάτων και άλλες περιπτώσεις.
Διάσταση

VSWR

Κέρδος

Προδιαγραφές
Ηλεκτρικές προδιαγραφές
| Μοντέλο | RFA915-8H |
| Περιοχή συχνοτήτων ((MHz) | 902-928MHz |
| Κέρδος | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική |
| Αξονικός Λόγος | <3 dB |
| Σχετική Υγρασία | 5%~95% |
| Αντίσταση | 50 Ω |
Μηχανικές προδιαγραφές
| Συνδετήρας | SMA-50KFD |
| Διαστάσεις Αντέννας | 130×335×17,55 mm |
| Βάρος | 30 γραμμάρια |
| Υλικό | RF-4, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Χρώμα | Άσπρο |