- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
RFA915-8H UHF banda erabiliko den RFID terminal aplikazioetarako antena unibertsala da, zuzendaritza, izpi estua, irabazmen altua eta txikituak ditu. Tamaina txikiagatik, sarbide-kontrola, ibilgailuen kudeaketa eta beste egoera askotan erabiltzeko egokia da.
Neurria

VSWR

Bihurtzea

Espezifikazioak
Espesifikazio elektrikoak
| Modelo bat | RFA915-8H |
| Maiztasun-barrutia (MHz) | 902-928 MHz |
| Bihurtzea | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizazioa | Zirkularra |
| Ardatz-erlazioa | <3 dB |
| Hezetasun erlatiboa | 5%~95% |
| Antolamendua | 50 Ω |
Espesifikazio mekanikoak
| Konexiora | SMA-50KFD |
| Antenaren dimentsioak | 130×335×17,55 mm |
| Pisua | 30 g |
| Materiala | RF-4, altzairu ez harrigarria |
| Tenperatura estirea | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Ekintzako Temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Kolorea | Zuria |