- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
RFA915-8H is een universele antenne voor RFID-terminaltoepassingen in het UHF-bereik, met kenmerken als richtingsgevoeligheid, smalle bundel, hoge winst en miniaturisatie. Vanwege zijn compacte afmetingen is hij geschikt voor gebruik bij diverse toegangscontrolesystemen, voertuigbeheersystemen en andere toepassingen.
Afmeting

VSWR

Versterking

Specificaties
Elektrische specificaties
| Model | RFA915-8H |
| Frequentiebereik ((MHz) | 902-928 MHz |
| Versterking | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
| Axiale verhouding | <3 dB |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5%~95% |
| Impedantie | 50 Ω |
Mechanische specificaties
| Verbindingsstuk | SMA-50KFD |
| Antenne afmetingen | 130 × 335 × 17,55 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Materiaal | RF-4, roestvrij staal |
| Stire-temperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Kleur | Wit |