- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
RFA915-8H, UHF bandında RFID terminal uygulamaları için kullanılan, yönsel özellik gösteren, dar ışın açıklığına sahip, yüksek kazançlı ve miniyatürleştirilmiş evrensel bir antendir. Küçük boyutu nedeniyle çeşitli erişim kontrol sistemleri, araç yönetimi ve diğer benzeri uygulama alanlarında kullanılması uygundur.
Boyut

VSWR

Kazanç

Teknik Özellikler
Elektriksel özellikler
| Model | RFA915-8H |
| Frekans aralığı ((MHz) | 902-928MHz |
| Kazanç | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizasyon | Çember |
| Eksen Oranı | <3 dB |
| Bağıl Nem | 5%~95% |
| İmpedans | 50 Ω |
Mekanik Özellikler
| Konektör | SMA-50KFD |
| Antena Boyutu | 130×335×17,55 mm |
| Ağırlık | 30 g |
| Malzeme | RF-4, paslanmaz çelik |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Renk | Beyaz |