- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
RFA915-8H is 'n universele antenne vir RFID-eindtoepassings in die UHF-band, met eienskappe soos rigtinggevoeligheid, nou straal, hoë wins en miniaturisering. Weens sy klein grootte is dit geskik vir gebruik in verskeie toegangsbeheer-, voertuigbestuur- en ander gevalle.
Dimensie

VSWR

Versterking

Spesifikasies
Elektriese spesifikasies
| Model | RFA915-8H |
| Frekwensiegebied (MHz) | 902-928MHz |
| Versterking | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polariteit | Sirkelvormig |
| Asimutsverhouding | <3 dB |
| Relatiewe humiditeit | 5%~95% |
| Impedansie | 50 Ω |
Meganiese spesifikasies
| Koppeling | SMA-50KFD |
| Antenne Afmeting | 130×335×17,55 mm |
| Gewig | 30g |
| Materiaal | RF-4, roestvrystaal |
| Stire-temperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bedryfstemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Kleur | Wit |