- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
RFA915-8H est antenna universalis ad applicationes terminalis RFID in fasciculo UHF, quae directivitatem, fasciculum angustum, altum reditum et minificationem habet. Propter parvam magnitudinem, apta est ad usum in variis occasionibus, ut in systematibus controlis accessus, in administratione vehiculorum, et aliis.
Dimensio

VSWR

Lucrum

Specificationes
Specificationes Electrificae
| Formam | RFA915-8H |
| Frequens ambitus (MHz) | 1.4G |
| Lucrum | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizatio | Circularis |
| Ratio Axialis | <3 dB |
| Humiditas relativa | 5%~95% |
| Impedantia | 50 Ω |
Mechanica Specificationes
| Connector | SMA-50KFD |
| Dimensio Antennae | 130×335×17.55 mm |
| Pondus | 30g |
| Materia | RF-4, ferrum crassum |
| Temperatura stire | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| Color | Albus |