- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
RFA915-8H to uniwersalna antena przeznaczona do zastosowań końcowych w systemach RFID w paśmie UHF, charakteryzująca się kierunkowością, wąskim wiązką promieniowania, wysokim wzmocnieniem oraz miniaturyzacją. Ze względu na niewielkie wymiary nadaje się do stosowania w różnych rozwiązaniach kontroli dostępu, zarządzania pojazdami oraz innych zastosowań.
Wymiary

VSWR

Zysk

Specyfikacje
Specyfikacje elektryczne
| Model | RFA915-8H |
| Zakres częstotliwości (mhz) | 902-928 MHz |
| Zysk | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polaryzacja | Okrągły |
| Stosunek Aksjalny | <3 dB |
| Wilgotność względna | 5%~95% |
| Impedancja | 50 Ω |
Specyfikacje mechaniczne
| Złącze | SMA-50KFD |
| Wymiar anteny | 130 × 335 × 17,55 mm |
| Waga | 30 g |
| Materiał | RF-4, stal nierdzewna |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Kolor | Biały |