- Conspectus
- Specificationes
- Dimensio
- Producta Commendata
Conspectus
RFA915-8H est antenna universalis ad applicationes terminalis RFID in fasciculo UHF, quae directivitatem, fasciculum angustum, altum reditum et minificationem habet. Propter parvam magnitudinem, apta est ad usum in variis occasionibus, ut in systematibus controlis accessus, in administratione vehiculorum, et aliis.
Specificationes
| Specificationes Electrificae | |
| Formam | RFA915-8H |
| Frequens ambitus (MHz) | 1.4G |
| Lucrum | >8 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizatio | Circularis |
| Ratio Axialis | <3 dB |
| Humiditas relativa | 5%~95% |
| Impedantia | 50 Ω |
| Mechanica Specificationes | |
| Connector | SMA-50KFD foras |
| Dimensio Antennae | 130×335×17.55 mm |
| Pondus | 30g |
| Materia | RF-4, ferrum crassum |
| Temperatura stire | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| Color | Albus |
Dimensio

Visus Latus

Diagramma vistae anterioris

VSWR


Lucrum