- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Ia merupakan antena umum untuk aplikasi UHF RFID dengan penguatan tinggi dan VSWR rendah.
Antena yang ringkas dan berbentuk seni ini sesuai digunakan dalam pelbagai persekitaran keras berkat rekabentuk kalis air dwi-gasket dan silikon serta rusuk pengukuhan pada kulitnya.
Sesuai untuk aplikasi UHF RFID, seperti sistem kawalan pintu masuk, pengurusan gudang, logistik dan pengurusan barangan runcit.



Dimensi

VSWR

Gain

Spesifikasi
Spesifikasi Elektrik
| Model | RFA915-6R70 |
| Julat frekuensi ((MHz) | 860-960mhz |
| Gain | >6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Lebar Sinar 3 dB, Satah-H | 70° |
| Lebar Sinar 3 dB, Satah-E | 70° |
| Polarization | Pusingan |
| Kelembapan Relatif | 5%~95% |
| Impedans | 50Ω |
Spesifikasi Mekanikal
| Penyambung | SMA-50KFD |
| Dimensi Antena | 128×128×20 mm |
| Berat | 0.3 kg (tanpa pendakap) |
| Bahan | Plastik Kejuruteraan ASA, Aluminium |
| Tahap Tahan Air | IP65 |
| Suhu Simpan | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Suhu operasi | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Warna | Putih-ivori |