- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Yüksek kazanç ve düşük VSWR değerine sahip, genel amaçlı bir UHF RFID antenidir.
Kompakt ve estetik tasarımıyla contalı ve silikonlu çift su geçirmez yapıya ve kabukta yer alan güçlendirme kaburgalarına sahip olduğu için tüm türde zorlu ortamlara uygundur.
Giriş kontrolü, depo yönetimi, lojistik ve perakende ürün yönetimi gibi UHF RFID uygulamaları için uygundur.



Boyut

VSWR

Kazanç

Teknik Özellikler
Elektriksel özellikler
| Model | RFA915-6R70 |
| Frekans aralığı ((MHz) | 860-960 MHz |
| Kazanç | >6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB Işın Genişliği, H-Düzlemi | 70° |
| 3 dB Işın Genişliği, E-Düzlemi | 70° |
| Polarizasyon | Çember |
| Bağıl Nem | 5%~95% |
| İmpedans | 50Ω |
Mekanik Özellikler
| Konektör | SMA-50KFD |
| Antena Boyutu | 128×128×20 mm |
| Ağırlık | 0,3 kg (kancasız) |
| Malzeme | Mühendislik Plastiği ASA, Alüminyumlar |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP65 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Renk | Fildişi beyazı |