- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Funkce a vlastnosti produktu
Anténa T80202 je dálková anténa pracující v UHF pásmu, vhodná pro průmysl RFID. Tato anténa využívá návrh na základě tištěného spoje (PCB) a vyznačuje se vysokým ziskem a nízkými ztrátami. Byla speciálně optimalizována pro systémy kontroly přístupu a chytré skříně, má nízkou stojatou vlnu a širokou šířku pásma. Díky použití technologie PCB je anténa výrazně tenčí než běžné antény. Má elegantní vzhled a je snadno instalovatelná. Lze ji kombinovat s různými čtečkami.
Anténa T80202 je vybavena šesti montážními otvory pro šrouby a lze ji pevně připevnit ke konstrukcím pomocí šroubů.
Hlavní oblasti použití a rozsah použití
Anténu T80202 lze pohodlně využít v různých scénářích, jako jsou skladování, logistika, správa aktiv, kontrola přístupu a chytré skříně.
Přizpůsobení lze provést podle požadavků zákazníka.
Rozměry a technické údaje

Hustota pole a stojaté vlny

Diagramy laloků v rovině E a rovině H

Specifikace
| Výkonnostní ukazatele | |
| Pracovní frekvence | 860 MHz – 960 MHz |
| Zisk | 12DBi |
| Umístěno v Bobi | ≤1.3 |
| Vlhkost | 5%~95% |
| Vstupní impedance | 50Ω |
| Polarizace | Kruhová polarizace |
| Typ spoje | SMA |
| Šířka hlavního laloku v rovině H | 75° |
| Šířka hlavního laloku v rovině E | 30° |
| Mechanické ukazatele | |
| Materiál | měď, FR4 |
| Hmotnost | 0,79Kg |
| Rozměr | 800 mm × 200 mm × 19 mm |
| Barva | zelený |
| Stupnice ochrany | IPX4 |
| Pracovní teplota | −40 °C až +85 °C |
| Skladovací teplota | −40 °C až +85 °C |