- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Functies en kenmerken van het product
De T80202-antenne is een UHF-band antenne voor het verre veld, geschikt voor de RFID-industrie. Deze antenne maakt gebruik van een PCB-ontwerp en kenmerkt zich door een hoge winst en lage verliezen. Hij is speciaal geoptimaliseerd voor toegangscontrole en slimme kasten, met een lage staande golf en een breed bandbreedte. Door het gebruik van PCB-technologie is de antenne aanzienlijk dunner dan conventionele antennes. Hij heeft een verfijnde uitstraling en is eenvoudig te installeren. Hij kan worden gecombineerd met verschillende lezers.
De T80202-antenne is voorzien van zes schroefgaten en kan met behulp van schroeven aan objecten worden bevestigd.
Belangrijkste toepassingen en toepassingsgebied
De T80202-antenne kan gemakkelijk worden toegepast in diverse scenario’s, zoals opslag, logistiek, assetbeheer, toegangscontrole en slimme kasten.
Aanpassing kan worden uitgevoerd op basis van de eisen van de klant.
Afmetingen en specificaties

Veldsterkte en staande Bobbi

E-vlak- en H-vlak-stralingsdiagrammen

Specificaties
| Prestatieindicatoren | |
| Werkfrequentie | 860 MHz–960 MHz |
| Versterking | 12DBi |
| Gevestigd in Bobi | ≤1.3 |
| Vochtigheid | 5%~95% |
| Invoerimpedantie | 50Ω |
| Polaritatie | Circulaire polarisatie |
| Soort verbinding | SMA |
| HPBW in het H-vlak | 75° |
| HPBW in het E-vlak | 30° |
| Mechanische indicatoren | |
| Materiaal | koper, FR4 |
| Gewicht | 0,79 kg |
| Maat | 800 mm × 200 mm × 19 mm |
| Kleur | groen |
| Beschermingsgraad | IPX4 |
| Werktemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Opslagtemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |