- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Produktuaren funtzioak eta ezaugarriak
T80202 antena UHF bandedun eremu-urruneko antena da, RFID industrian erabilgarria. Antena honek PCB diseinua erabiltzen du eta irabazia handia eta galera txikia ditu. Sarbide-kontrolerako eta kaxa inteligenteetarako optimizatu da bereziki, uhin egonkorra txikia izateaz gain zabalera-eremu zabala ere duelarik. PCB teknologia erabiltzeagatik, antena hau antena arruntengandik askoz meheagoa da. Itxura dotorea du eta instalatzeko erraza da. Irakurgailu desberdinekin konbinatu daiteke.
T80202 antenak zortzi zirrindulari-zulo ditu eta objektuetara zirrindulariekin finkatu daiteke.
Erabilera nagusiak eta aplikazio-eremuak
T80202 antena biltegiak, logistika, aktibo-kudeaketa, sarbide-kontrola eta kaxa inteligenteak bezalako egoera desberdinetan erabil daiteke modu erabilgarrian.
Pertsonalizazioa egiteko bezeroaren eskakizunen arabera egin daiteke.
Dimentsioak eta zehaztapenak

Eremu-indarra eta geldi-uhinak

E-planoa eta H-planoa lobo-diagramak

Espezifikazioak
| Errendimendu-adierazleak | |
| Lan-maiztasuna | 860 MHz–960 MHz |
| Bihurtzea | 12dbi |
| Bobi-n kokatuta | ≤1.3 |
| Eskuentzia | 5%~95% |
| Sarrerako erresistentzia | 50Ω |
| Polarizazioa | Polartasun zirkularra |
| Artikulazio Mota | SMA |
| H aurpegiko HPBW | 75° |
| E aldeko HPBW | 30° |
| Adierazle mekanikoak | |
| Materiala | kobre, FR4 |
| Pisua | 0,79 kg |
| Tamaina | 800 mm × 200 mm × 19 mm |
| Kolorea | berde |
| Babestu Maila | IPX4 |
| Lan temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Biltegiratze tenperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |