- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Funksjoner og egenskaper til produktet
Antennen T80202 er en UHF-bånd langavstandsantenne som er egnet for RFID-bransjen. Denne antennen bruker PCB-design og har høy forsterkning og lav tap. Den er spesielt optimert for adgangskontroll og intelligente skap, med lav stående bølgeforhold (VSWR) og bred båndbredde. På grunn av bruken av PCB-teknologi er antennen mye tynnere enn konvensjonelle antenner. Den har et elegant utseende og er lett å montere. Den kan brukes i kombinasjon med ulike lesere.
Antennen T80202 er utstyrt med seks skruehull og kan festes til objekter med skruer.
Hovedanvendelser og anvendelsesområde
Antennen T80202 kan enkelt anvendes i ulike scenarier, som lagerdrift, logistikk, eiendomsstyring, adgangskontroll og intelligente skap.
Tilpasning kan gjøres i henhold til kundens krav.
Dimensjoner og Spesifikasjoner

Feltstyrke og stående Bobbi

Lobediagrammer for E-planet og H-planet

Spesifikasjoner
| Ytelser | |
| Arbeidsfrekvens | 860 MHz–960 MHz |
| Gevinst | 12DBi |
| Stasjonert i Bobi | ≤1.3 |
| Fuktighet | 5%~95% |
| Innimpedans | 50Ω |
| Polarisasjon | Sirkulær polarisering |
| Følge Type | SMA |
| HPBW på H-siden | 75° |
| HPBW på E-siden | 30° |
| Mekaniske indikatorer | |
| Materiale | kopper, FR4 |
| Vekt | 0.79kg |
| Størrelse | 800 mm × 200 mm × 19 mm |
| Farge | grønn |
| Beskyttelsesgrad | IPX4 |
| Arbeidstemperatur | -40℃~+85℃ |
| Lagrings temperatur | -40℃~+85℃ |