- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Funkcje i cechy produktu
Antena T80202 to antena dalekiego pola w paśmie UHF przeznaczona dla branży RFID. Antena ta wykorzystuje projekt płytki PCB i charakteryzuje się wysokim zyskiem oraz niskimi stratami. Została specjalnie zoptymalizowana do zastosowań w systemach kontroli dostępu oraz inteligentnych szafkach, cechuje ją niski współczynnik fali stojącej oraz szeroka szerokość pasma. Dzięki zastosowaniu technologii PCB antena jest znacznie cieńsza niż tradycyjne anteny. Ma elegancki wygląd i jest łatwa w montażu. Może być stosowana w połączeniu z różnymi czytnikami.
Antena T80202 wyposażona jest w sześć otworów gwintowanych i może być zamocowana śrubami do różnych obiektów.
Główne zastosowania i zakres zastosowań
Antena T80202 może być wygodnie stosowana w różnych zastosowaniach, takich jak magazynowanie, logistyka, zarządzanie aktywami, kontrola dostępu oraz inteligentne szafki.
Możliwa jest personalizacja zgodnie z wymaganiami klienta.
Wymiary i specyfikacje

Natężenie pola i stojąca fala Bobbi

Wykresy charakterystyk promieniowania w płaszczyźnie E i H

Specyfikacje
| Wskaźniki wydajności | |
| Częstotliwość robocza | 860 MHz–960 MHz |
| Zysk | 12DBi |
| Stacjonowany w Bobi | ≤1.3 |
| Wilgotność | 5%~95% |
| Impedancja wejściowa | 50Ω |
| Polaryzacja | Polaryzacja kołowa |
| Typ połączenia | SMA |
| Szerokość wiązki półmocy w płaszczyźnie H | 75° |
| Szerokość wiązki półmocy w płaszczyźnie E | 30° |
| Wskaźniki mechaniczne | |
| Materiał | miedź, FR4 |
| Waga | 0,79 kg |
| Rozmiar | 800 mm × 200 mm × 19 mm |
| Kolor | zielony |
| Stopień ochrony | IPX4 |
| Temperatura pracy | -40℃~+85℃ |
| Temperatura przechowywania | -40℃~+85℃ |