- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Λειτουργίες και χαρακτηριστικά του προϊόντος
Η κεραία T80202 είναι μια κεραία μακρινού πεδίου στη ζώνη UHF, κατάλληλη για τη βιομηχανία RFID. Αυτή η κεραία χρησιμοποιεί σχεδιασμό PCB και διαθέτει υψηλό κέρδος και χαμηλές απώλειες. Έχει ειδικά βελτιστοποιηθεί για συστήματα ελέγχου πρόσβασης και έξυπνες ντουλάπες, με χαμηλό στάσιμο κύμα και ευρύ εύρος ζώνης. Λόγω της χρήσης τεχνολογίας PCB, η κεραία είναι πολύ λεπτότερη σε σύγκριση με τις συνηθισμένες κεραίες. Διαθέτει εξαιρετική εμφάνιση και είναι εύκολη στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε συνδυασμό με διαφορετικούς αναγνώστες.
Η κεραία T80202 διαθέτει έξι οπές για βίδες και μπορεί να στερεωθεί σε αντικείμενα με βίδες.
Κύριες χρήσεις και πεδίο εφαρμογής
Η κεραία T80202 μπορεί να εφαρμοστεί εύκολα σε διάφορα σενάρια, όπως αποθήκευση, λογιστική, διαχείριση περιουσιακών στοιχείων, έλεγχος πρόσβασης και έξυπνες ντουλάπες.
Η προσαρμογή μπορεί να γίνει σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
Διαστάσεις και Προδιαγραφές

Ένταση πεδίου και στάσιμο κύμα

Διαγράμματα διανομής ισχύος στο επίπεδο E και στο επίπεδο H

Προδιαγραφές
| Δείκτες επιδόσεως | |
| Συχνότητα εργασίας | 860 MHz - 960 MHz |
| Κέρδος | 12DBi |
| Εγκατεστημένος στο Bobi | ≤1.3 |
| Υγρασία | 5%~95% |
| Παρεμπόδιση εισόδου | 50Ω |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική πόλωση |
| Τύπος Συνδέσεως | SMA |
| HPBW στο επίπεδο H | 75° |
| HPBW στο επίπεδο E | 30° |
| Μηχανικοί Δείκτες | |
| Υλικό | χαλκός, FR4 |
| Βάρος | 0,79 κιλά |
| Μέγεθος | 800 mm × 200 mm × 19 mm |
| Χρώμα | πράσινος |
| Βαθμός Προστασίας | IPX4 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃~+85℃ |
| Οθόνη αποθήκευσης | -40℃~+85℃ |