- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Funksies en eienskappe van die produk
Die T80202-antenne is ’n UHF-band ver-veld antenne wat geskik is vir die RFID-industrie. Hierdie antenne maak gebruik van PCB-ontwerp en het ’n hoë wins en lae verlies. Dit is spesifiek geoptimeer vir toegangsbeheer en slim kasse, met ’n lae staande golf en ’n wye bandwydte. As gevolg van die gebruik van PCB-tegnologie lyk die antenne baie dunner as konvensionele antennas. Dit het ’n pragtige voorkoms en is maklik om te installeer. Dit kan saam met verskillende lesers gebruik word.
Die T80202-antenne word saam met ses skroefgate gelewer en kan met skroepe aan voorwerpe vasgemaak word.
Hoofgebruike en toepassingsgebied
Die T80202-antenne kan gerieflik in verskeie toepassings soos berging, logistiek, batesbestuur, toegangsbeheer en slim kasse toegepas word.
Aanpassing kan volgens die kliënt se vereistes gedoen word.
Afmetings en spesifikasies

Veldsterkte en staande Bobbi

E-vlak- en H-vlak lobdiagramme

Spesifikasies
| Prestasie-indikatoren | |
| Werksfrekwensie | 860 MHz–960 MHz |
| Versterking | 12 dBi |
| Gestasioneer by Bobi | ≤1.3 |
| Humiditeit | 5%~95% |
| Invoer impedansie | 50Ω |
| Polariteit | Sirkulêre polarisasie |
| Sooltipe | SMA |
| H-vlak HPBW | 75° |
| E-kant HPBW | 30° |
| Meganiese Aanduiders | |
| Materiaal | koper, FR4 |
| Gewig | 0.79Kg |
| Grootte | 800 mm × 200 mm × 19 mm |
| Kleur | groen |
| Beskermingsgraad | IPX4 |
| Werktemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bergingstemperatuur | -40℃~+85℃ |