- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Ürünün fonksiyonları ve özellikleri
T80202 anteni, RFID sektörü için uygun olan bir UHF bant uzak-alan antenidir. Bu anten, yüksek kazanç ve düşük kayıp özelliklerine sahip PCB tasarımıyla üretilmiştir. Erişim kontrolü ve akıllı dolaplar için özel olarak optimize edilmiştir; düşük duran dalga oranı ve geniş bant genişliğine sahiptir. PCB teknolojisinin kullanılması nedeniyle anten, geleneksel antenlere kıyasla çok daha incedir. Zarif bir görünüm sunar ve montajı kolaydır. Farklı okuyucularla birlikte kullanılabilir.
T80202 anteni altı adet vida deliği ile birlikte gelir ve vidalarla nesnelere sabitlenebilir.
Ana kullanım alanları ve uygulama kapsamı
T80202 anteni, depolama, lojistik, varlık yönetimi, erişim kontrolü ve akıllı dolaplar gibi çeşitli senaryolarda kolayca uygulanabilir.
Özelleştirme, müşteri gereksinimlerine göre yapılabilir.
Boyutlar ve özellikler

Alan şiddeti ve duran Bobbi

E-düzlemi ve H-düzlemi lob diyagramları

Teknik Özellikler
| Performans göstergeleri | |
| Çalışma sıklığı | 860 MHz–960 MHz |
| Kazanç | 12DBi |
| Bobi'de konumlandırılmış | ≤1.3 |
| Nem | 5%~95% |
| Giriş Empedansı | 50Ω |
| Polarizasyon | Dairesel polarizasyon |
| Birleşme Türü | SMA |
| H yüzeyi HPBW | 75° |
| E tarafı HPBW | 30° |
| Mekanik Göstergeler | |
| Malzeme | bakır, FR4 |
| Ağırlık | 0,79 kg |
| Boyut | 800 mm × 200 mm × 19 mm |
| Renk | yeşil |
| Koruma derecesi | IPX4 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~+85℃ |