- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Functiones et proprietates huius producti
Antenna T80202 est antenna campi longinquioris in UHF-banda, apta ad industriam RFID. Haec antenna designeatur per tabulam circuitus impressi (PCB) et praebet altam guanantiam ac parvam amissionem. Specialiter optimata est ad usus in systematibus controlis accessus et armariorum intelligentium, habens parvam undam stantem et latam latitudinem bandae. Propter usum technologiae PCB, antenna multo tenuior apparet quam antennae consuetudinariae. Habet formam exquisitam et facile installatur. Combinari potest cum diversis lectoribus.
Antenna T80202 sex foramina pro vitulis habet et per vitulos ad obiecta fixari potest.
Usus principales et ambitus applicabilis
Antenna T80202 commodissime adhiberi potest in variis scenariis, ut in magazinis, logistica, administratione bonorum, controlibus accessus et armariorum intelligentium.
Adaptatio fieri potest secundum exigentias clientis.
Dimensiones et Specificationes

Fortitudo campi et nodus stans

Diagrammata loborum plani E et plani H

Specificationes
| Indiciae performance | |
| Opus Frequency | 860 MHz–960 MHz |
| Lucrum | 12dBi |
| Stātus in Bobi | ≤1.3 |
| Humiditas | 5%~95% |
| Input impedimentum | 50Ω |
| Polarizatio | Polarizātiō circulāris |
| Genus Articulationis | SMA |
| HPBW faciei H | 75° |
| HPBW lateris E | 30° |
| Indicatores Mechanici | |
| Materia | cuprum, FR4 |
| Pondus | 0.79Kg |
| Magnitudo | 800 mm × 200 mm × 19 mm |
| Color | viridis |
| Gradus protectionis | IPX4 |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura recondita | −40 °C usque ad +85 °C |