- Přehled
- Specifikace
- Montážní diagram
- Doporučené produkty
Přehled
RFA915-4530 je blízkopolevní anténa vhodná pro vestavěné instalační prostředí. Tato anténa nemá ochranný kryt a je velká, což ji činí zvláště vhodnou pro scénáře, jako jsou pokladní pulty a pracovní stoly, kde je třeba anténu skrýt. Jedná se o nově vyvinutou anténní konstrukci, kterou jsme vyvinuli nezávisle, a která snižuje vzájemné rušení mezi anténami. Vyznačuje se stabilním výkonem, krátkou čtecí vzdáleností, malým počtem chybných čtení/nezachycených čtení, vysokým poměrem výkonu a ceny a dlouhodobou použitelností. Je vhodná pro pokladní operace/skladové inventarizace v velkých obchodních centrech, inventarizaci a uspořádání šperků/cenných předmětů, inventarizaci a uspořádání nástrojů, správu pravidelných obchůzkových kontrol, správu přihlašování apod.
Typické aplikace: Šperky/cenné předměty – inventarizace u pultu, chytrý obchod – pokladní operace/skladové inventarizace, registrace účastníků na akcích apod. Další možnosti: Personalizovaná výroba ochranných krytů antén a metod instalace.
Diagram

Specifikace
Elektrické specifikace
| Model | RFA915-4530 |
| Četnostní rozsah ((MHz) | 860-960 MHz |
| Zisk | -15 dBi |
| Polarizace | Kruhové |
Mechanické specifikace
| Rozměry antény | 450 × 300 × 10 mm |
| Hmotnost | 320 g (±15 g) |
| Materiál | ABS+PP |
| Stupnice ochrany | IP65 |
Montážní diagram


