- Overzicht
- Specificaties
- Montagediagram
- Aanbevolen producten
Overzicht
RFA915-4530 is een nabijveldantenne die geschikt is voor ingebedde installatieomgevingen. Deze antenne heeft geen antennebehuizing en is groot van afmeting, waardoor hij bijzonder geschikt is voor scenario’s zoals kassadisplays en werkbanken, waarbij antennes verborgen moeten worden. Deze antenne heeft een nieuw ontwikkelde, zelfstandig ontworpen antenneconstructie die de onderlinge interferentie tussen antennes vermindert. Hij kenmerkt zich door stabiele prestaties, korte leesafstand, weinig foutieve of gemiste lezingen, uitstekende prijs-prestatieverhouding en langdurige bruikbaarheid. Hij is toepasbaar bij kassa- en inventarisatieprocessen in grote winkelcentra, inventarisatie en ordening van sieraden/waardevolle artikelen, gereedschapsinventarisatie en -ordeningsprocessen, patrouillevolgsystemen, aanwezigheidsregistratie, enzovoort.
Typische toepassingen: Sieraden/waardevolle artikelen – balie-inventarisatie, slimme winkel – kassa/inventarisatie, locatieaanwezigheidsregistratie, enzovoort. Overige: Gepersonaliseerde aanpassing van antennebehuizingen en montage-methoden.
Diagram

Specificaties
Elektrische specificaties
| Model | RFA915-4530 |
| Frequentiebereik ((MHz) | 860-960 MHz |
| Versterking | -15 dBi |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
Mechanische specificaties
| Antenne afmetingen | 450×300×10 mm |
| Gewicht | 320 g (±15 g) |
| Materiaal | ABS+PP |
| Beschermingsgraad | IP65 |
Montagediagram


