- Prezentare generală
- Specificații
- Diagramă de montare
- Produse recomandate
Prezentare generală
RFA915-4530 este o antenă de câmp apropiat, potrivită pentru medii de instalare încorporate. Această antenă nu are acoperiș de antenă și are dimensiuni mari, fiind astfel deosebit de potrivită pentru scenarii precum mesele de casă și bancurile de lucru, unde antenele trebuie să fie ascunse. Această antenă are o structură nou dezvoltată, proiectată în mod independent, care reduce interferența mutuală dintre antene. Se remarcă prin performanță stabilă, distanță scurtă de citire, număr redus de citiri eronate/omise, raport excelent calitate-preț și utilizare pe termen lung. Este aplicabilă înregistrării vânzărilor/inventarierii din centre comerciale mari, inventarierii și organizării bijuteriilor/articolelor valoroase, inventarierii și organizării uneltelor, gestionării rondurilor de patrulare și gestionării prezenței.
Aplicații tipice: Bijuterii/articole valoroase – inventariere la casă, magazin inteligent – înregistrare vânzări/inventariere, înregistrare prezență la evenimente, etc. Altele: Personalizare a acoperișurilor de antenă și a metodelor de instalare.
Diagramă

Specificații
Specificații electrice
| Model | RFA915-4530 |
| Intervalul de frecvență ((MHz) | 860-960 MHz |
| Câștig | -15 dBi |
| Polarizare | Circulară |
Specificații mecanice
| Dimensiunea antenei | 450×300×10 mm |
| Greutate | 320 g (±15 g) |
| Material | ABS+PP |
| Grad de protecție | IP65 |
Diagramă de montare


