- Przegląd
- Specyfikacje
- Schemat montażu
- Polecane produkty
Przegląd
RFA915-4530 to antena bliskiego pola przeznaczona do zastosowania w środowiskach instalacji wbudowanych. Antena ta nie posiada obudowy i charakteryzuje się dużymi wymiarami, co czyni ją szczególnie odpowiednią do zastosowań takich jak biurka kasowe i stoły robocze, gdzie anteny muszą być ukryte. Jest to nowo opracowana, niezależnie zaprojektowana konstrukcja anteny, która zmniejsza wzajemne zakłócenia między antenami. Charakteryzuje się stabilną wydajnością, krótkim zasięgiem odczytu, niewielką liczbą błędów odczytu/braków odczytu, wysoką wartością stosunku cena–jakość oraz długotrwałą przydatnością do użytku. Znajduje zastosowanie m.in. w kasach samobieżnych/oraz inwentaryzacji w dużych centrach handlowych, inwentaryzacji i organizacji biżuterii/cennych przedmiotów, inwentaryzacji i organizacji narzędzi, zarządzaniu patrolami oraz zarządzaniu rejestracją obecności.
Typowe zastosowania: Biżuteria/cenne przedmioty – inwentaryzacja na ladach, sklepy inteligentne – kasy samobieżne/inwentaryzacja, rejestracja obecności w miejscach wydarzeń itp. Inne: Indywidualna personalizacja obudów anten oraz metod montażu.
Schemat

Specyfikacje
Specyfikacje elektryczne
| Model | RFA915-4530 |
| Zakres częstotliwości (mhz) | 860-960 MHz |
| Zysk | -15 dBi |
| Polaryzacja | Okrągły |
Specyfikacje mechaniczne
| Wymiar anteny | 450 × 300 × 10 mm |
| Waga | 320 g (±15 g) |
| Materiał | ABS+PP |
| Stopień ochrony | IP65 |
Schemat montażu


