- Gainberri
- Espezifikazioak
- Muntatze-diagrama
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
RFA915-4530 antena hurbileko antena da, instalazio integratuetarako egokia. Antena honek estalkirik ez du eta tamaina handia du, beraz, antenak ezkutatu behar diren egoeretarako egokiena da, adibidez, ordainketarako mahaiek edo lan-mahaiek. Antena hau antena-egituraren berrikuntza berria da, eta antenen arteko elkarrekiko interferentzia gutxitzeko diseinatu da. Performantzia egonkorra du, irakurketa-urruntzia laburra da, akats gutxi egiten ditu/irakurketa gabe geratzen dira gutxi, kostu-eraginkortasun altua du eta erabilgarri mantentzen da denbora luzez. Erabilera posiblea da: salerosketa-eremu handietako ordainketarako/inbentario-hartzerako sistemak, zurgintza/gauza balioetsien inbentarioa eta antolaketa, tresnen inbentarioa eta antolaketa, patrulak kudeatzeko sistemak, sarrera-erregistroak, etab.
Erabilera ohikoak: zurgintza/gauza balioetsiak – kontuaren inbentarioa, denda inteligentea – ordainketa/inbentarioa, tokiko sarrera-erregistroa, etab. Besteak: antena-estalkien eta instalazio-metodoen pertsonalizazioa.
Diagrama

Espezifikazioak
Espesifikazio elektrikoak
| Modelo bat | RFA915-4530 |
| Maiztasun-barrutia (MHz) | 860-960 MHz |
| Bihurtzea | -15 dBi |
| Polarizazioa | Zirkularra |
Espesifikazio mekanikoak
| Antenaren dimentsioak | 450×300×10 mm |
| Pisua | 320 g (±15 g) |
| Materiala | ABS+PP |
| Babestu Maila | IP65 |
Muntatze-diagrama


