- Oorsig
- Spesifikasies
- Monteerdiagram
- Aanbevole Produkte
Oorsig
RFA915-4530 is 'n naby-veldantenne wat geskik is vir ingebedde installasie-omgewings. Hierdie antenne het geen antennedekking nie en is groot van formaat, wat dit veral geskik maak vir situasies soos kassas en werksbanke waar antennes weggesteek moet word. Hierdie antenne is 'n nuut-ontwikkelde antenne-struktuur wat onafhanklik ontwikkel is om die onderlinge interferensie tussen antennes te verminder. Dit bied stabiele prestasie, 'n kort leesafstand, min foutelees/gemislesings, hoë koste-doeltreffendheid en langtermyn-gebruiksgeskiktheid. Dit is toepaslik vir kassas/voorraadopname in groot winkelsentrums, voorraadopname en organisasie van juweliersware/waardevolle items, gereedskapvoorraadopname en -organisasie, patrolliebestuur, aanmeldingsbestuur, ens.
Tipiese toepassings: Juweliersware/waardevolle items – toonbankvoorraadopname, slim winkel – kassas/voorraadopname, plek-aanmelding, ens. Ander: Gepersonaliseerde aanpassing van antenne-dekkings en installasiemetodes.
Diagram

Spesifikasies
Elektriese spesifikasies
| Model | RFA915-4530 |
| Frekwensiegebied (MHz) | 860–960 MHz |
| Versterking | -15 dBi |
| Polariteit | Sirkelvormig |
Meganiese spesifikasies
| Antenne Afmeting | 450 × 300 × 10 mm |
| Gewig | 320 g (±15 g) |
| Materiaal | ABS+PP |
| Beskermingsgraad | IP65 |
Monteerdiagram


