- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Montaj şeması
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
RFA915-4530, yakın-alan anteni olup gömülü kurulum ortamlarına uygundur. Bu antenin anten kılıfı bulunmamakta ve boyutu büyük olduğundan, antenlerin gizlenmesi gereken kasalar ve çalışma masaları gibi senaryolara özellikle uygundur. Bu anten, karşılıklı anten girişimini azaltmak amacıyla bağımsız olarak geliştirilen yeni bir anten yapısıdır. Kararlı performans, kısa okuma mesafesi, düşük yanlış okuma/atlanan okuma oranı, yüksek maliyet-verimlilik ve uzun ömürlülük özelliklerine sahiptir. Büyük alışveriş merkezlerindeki kasa işlemlerinde/envanter takibinde, mücevher/değerli eşyaların envanter ve organizasyonunda, alet envanteri ve organizasyonunda, devriye yönetimi, giriş kaydı yönetimi gibi alanlarda kullanılır.
Tipik uygulamalar: Mücevher/değerli eşyalar – tezgâh envanteri, akıllı mağaza – kasa/envanter, etkinlik giriş kaydı vb. Diğerleri: Anten kılıfları ve kurulum yöntemlerinde kişiselleştirilmiş özelleştirme.
Şema

Teknik Özellikler
Elektriksel özellikler
| Model | RFA915-4530 |
| Frekans aralığı ((MHz) | 860-960 MHz |
| Kazanç | -15 dBi |
| Polarizasyon | Çember |
Mekanik Özellikler
| Antena Boyutu | 450×300×10 mm |
| Ağırlık | 320 g (±15 g) |
| Malzeme | ABS+PP |
| Koruma derecesi | IP65 |
Montaj şeması


