- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Funksies en eienskappe van die produk
Die T15151-antennetjie is ’n UHF-band naby-veld antennetjie wat geskik is vir die RFID-industrie. Hierdie antennetjie maak gebruik van ’n PCB-ontwerp en het ’n sterk veldsterkte en lae verliese. Dit is spesifiek geoptimeer vir selfdiens-uitleenvoorraad- en terugbringmasjiene sowel as kassas, met ’n lae staande golf en ’n wye bandwydte. As gevolg van die gebruik van PCB-tegnologie lyk die antennetjie baie dunner as konvensionele antennetjies. Dit het ’n pragtige voorkoms en is maklik om te installeer. Dit kan saam met verskillende leesapparate plaaslik en internasionaal gebruik word.
Hoofgebruike en toepassingsgebied
Die T15151-antenne kan gerieflik toegepas word in die opslag van voorraad, logistiek, batebestuur en ander toepassings, en kan volgens kliëntvereistes aangepas word.
Afmetings en spesifikasies

Veldsterkte en staande Bobbi

Spesifikasies
| Prestasie-indikatoren | |
| Werksfrekwensie | 860 MHz–960 MHz |
| Versterking | -10 dBi |
| Gestasioneer by Bobi | ≤2 |
| Humiditeit | 5%~95% |
| Invoer impedansie | 50Ω |
| Polariteit | Naby-veld |
| Sooltipe | SMA |
| Meganiese Aanduiders | |
| Materiaal | koper, FR4 |
| Gewig | 0.206kg |
| Grootte | 150 mm × 150 mm × 10 mm |
| Kleur | groen |
| Beskermingsgraad | IPX4 |
| Werktemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bergingstemperatuur | -40℃~+85℃ |