- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Funkcie a vlastnosti výrobku
Anténa T15151 je blízkopolová anténa pre UHF pásmo, vhodná pre RFID priemysel. Táto anténa využíva návrh na PCB a vyznačuje sa vysokou intenzitou poľa a nízkymi stratami. Bola špeciálne optimalizovaná pre samoslužbové systémy na výpožičku a vrátenie položiek a pokladničné systémy, čo zabezpečuje nízku stojacu vlnu a široké pásmo. Vďaka použitiu technológie PCB je anténa oveľa tenšia v porovnaní s bežnými anténami. Má elegantný vzhľad a je ľahko inštalovateľná. Môže byť použitá v kombinácii s rôznymi čítačkami doma aj v zahraničí.
Hlavné využitie a rozsah použitia
Anténa T15151 sa môže pohodlne používať v oblasti skladovania, logistiky, správy aktív a iných scenárov a je možné ju prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka.
Rozmery a špecifikácie

Intenzita poľa a stojatá vlna Bobbi

Špecifikácie
| Výkonnostné ukazatele | |
| Pracovná frekvencia | 860 MHz – 960 MHz |
| Zisky | -10 dBi |
| Umiestnené v Bobi | ≤2 |
| Vlhkosť | 5%~95% |
| Vstupná impedancia | 50Ω |
| Polarizácia | Blízky poľ |
| Typ spojenia | SMA |
| Mechanické ukazovatele | |
| Materiál | meď, FR4 |
| Hmotnosť | 0,206 kg |
| Veľkosť | 150 mm × 150 mm × 10 mm |
| Farba | zelená |
| Trieda ochrany | IPX4 |
| Pracovná teplota | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Skladovacia teplota | -40 ℃ ~ +85 ℃ |