- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Functiones et proprietates huius producti
Antenna T15151 est antenna UHF prope campum apta ad industriam RFID. Haec antenna designium PCB adhibet et fortitudinem campi validam ac perditam parvam habet. Specialiter optimata est ad machinas pro se ipso accipiendis et reddendis et ad cassas, cum onda stante parva et latitudine bandae lata. Propter usum technologiae PCB, antenna multo tenuior apparet quam antennae consuetudinales. Habet formam exquisitam et facile installatur. Cum diversis lectoribus domesticis et externis coniungi potest.
Usus principales et ambitus applicabilis
Antenna T15151 commodē in magazinis, logistica, administratione bonorum et aliis casibus adhiberi potest, atque secundum desideria clientium adaptari potest.
Dimensiones et Specificationes

Fortitudo campi et nodus stans

Specificationes
| Indiciae performance | |
| Opus Frequency | 860 MHz–960 MHz |
| Lucrum | −10 dBi |
| Stātus in Bobi | ≤2 |
| Humiditas | 5%~95% |
| Input impedimentum | 50Ω |
| Polarizatio | Proximus campus |
| Genus Articulationis | SMA |
| Indicatores Mechanici | |
| Materia | cuprum, FR4 |
| Pondus | 0.206kg |
| Magnitudo | 150 mm × 150 mm × 10 mm |
| Color | viridis |
| Gradus protectionis | IPX4 |
| Temperatura operativa | −40 °C usque ad +85 °C |
| Temperatura recondita | −40 °C usque ad +85 °C |