- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Geskik vir algemene gevalle van UHF-band RFID-antennas, met rigtinggewende noustraal- en hoëwinskarakteristieke.
Geskik vir alle geleenthede, toegangsbeheer, vlootbestuur en ander toepassings.
Versterking

Spesifikasies
Elektriese spesifikasies
| Model | RFA915-10H45 |
| Frekwensiegebied (MHz) | 860–960 MHz |
| Versterking | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polariteit | Sirkelvormig |
| 3 dB-straalwydte, H-vlak | 45º |
| 3 dB-stralingswydte, E-vlak | 70º |
| Asimutsverhouding | <3 dB |
| Relatiewe humiditeit | 5%~95% |
| Impedansie | 50 Ω |
Meganiese spesifikasies
| Koppeling | SMA-50KFD |
| Antenne Afmeting | 460×220×35 mm |
| Gewig | 4.3KG |
| Materiaal | Ingenieurskunsplastiek ASA, Aluminium |
| Stire-temperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bedryfstemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Kleur | Swart |