- Oorsig
- Spesifikasies
- Produkkodes vir bestellings
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Produk Oorsig
Advantenna-CP11 is ’n kompakte UHF RFID-antenna met ’n hoogs beheerde leesarea en sirkulêre polarisasie.
Deur die krag van die RFID-leesapparaat te beheer, kan die Advantenna-CP11 as ’n nabyveld-antenna of as ’n wyer-afstand-antenna werk.
Wanneer dit as ’n nabyveld-antenna werk, kan die leesarea aangepas word tot ’n paar sentimeter, selfs met ver-veld-etikette.
Advantenna-CP11 kan onder die oppervlak van ’n rak, tafel, ens. gemonteer word om RFID-toepassings soos betalingstelsels, incheckstelsels, toegangsbeheer, slim rakkies, slim vertonings, slim panele en slim tafels te skep.
Voordelig:
• Kan óf as ’n nabyveld-antenna óf as ’n wyer-afstand-antenna werk
• Hoogs beheerde leesarea
• Kosten-doeltreffend
Toepassings:
• Betalingstelsels
• Incheckstelsels
• Toegangsbeheer
• Slim rakke
• Slim panele
• Slim tafels
• Algemene slim oppervlaktes
Stralingspatroon

Volg ons op Twitter: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Voorbeelde:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
- Advantenna-CP11
- Frekwensieband: 865,6 MHz – 867,6 MHz
- SMA-konnektor
- Model 200
Meganiese spesifikasies




Spesifikasies
| Bedryfsfrekwensie EU-weergawe | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Bedryfsfrekwensie VSA-weergawe | 902 – 928 MHz (FCC-deel 15) |
| Bedryfsopsporingsafstand | Tot 3 m (in hoëvermoë-modus) |
| Stralingspatroon | Verstelbaar |
| Versterking | 0,2 dBi |
| Straalwydte | 120° / 120° |
| Polariteit | Sirkelvormig |
| Invoer impedansie | 50 Ω |
| Koppeling | SMA |
| IP Gradering | IP64-stofbestand, selfs by hoë konsentrasie; bestand teen spatwater |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot +130 °C |
| Afmetings sonder die aanvoerstuk | 180 mm x 180 mm x 17,5 mm; 7 duim x 7 duim x 0,7 duim |
| Antennegewig | 485 g |
Produkkodes vir bestellings
| ADAN-CP11 | Ff | - | CCC | - | mmm | |
| FF = frekwensieband | ||||||
| EU | 865,6 MHz – 867,6 MHz | |||||
| VS | 902,0 MHz – 928,0 MHz | |||||
| Koppelaartipe | ||||||
| SMA | SMA-konnektor | |||||
| Model | ||||||
| 200 | Modelnommer |