- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Mahsulotning funksiyalari va xususiyatlari
T15151 antenasi — RFID sohasi uchun moʻljallangan UHF diapazonli yaqin maydon antenasi. Bu antena PCB dizaynidan foydalanadi va kuchli maydon kuchlanishi hamda past yoʻqotishlarga ega. U avtomatlashtirilgan oʻz-oʻzidan kitob olish va qaytarish apparatlari hamda kassalar uchun maxsus optimallashtirilgan boʻlib, past turgʻun toʻlqin nisbati va keng chastota diapazoniga ega. PCB texnologiyasidan foydalanilgani sababli, antena oddiy antenalarga qaraganda ancha ingichka koʻrinadi. U ajoyib koʻrinishga ega va oʻrnatish juda oson. U xalqaro va mahalliy turli oʻqish qurilmalari bilan birgalikda ishlatilishi mumkin.
Asosiy qoʻllanilish sohalari va qoʻllanilish doirasi
T15151 antennasi omborxona, logistika, aktivlar boshqaruvi va boshqa vaziyatlarda qulay tarzda qo'llanilishi mumkin va mijoz talablariga mos ravishda sozlanishi mumkin.
Xarakteristikalar va o'lchamlar

Maydon kuchlanishi va turg'un Bobbi

Texnik xususiyatlari
| Bajarish belgilari | |
| Ish tezligi | 860 MHz–960 MHz |
| Foyda | -10 dBi |
| Bobi shahrida joylashgan | ≤2 |
| Namlik | 5%~95% |
| Kirish impedansiyasi | 50Ω |
| Polarizatsiya | Yaxin maydon |
| Birikma turi | SMA |
| Mexanik ko'rsatkichlar | |
| Material | mis, FR4 |
| Vazn | 0.206kg |
| O'lcham | 150 mm × 150 mm × 10 mm |
| Rang | yashil |
| Himoya darajasi | IPx4 |
| Ish harorati | -40℃~+ 85℃ |
| Saqlanish harorati | -40℃~+ 85℃ |