- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Functies en kenmerken van het product
De T15151-antenne is een UHF-band nabijveldantenne, geschikt voor de RFID-industrie. Deze antenne maakt gebruik van een PCB-ontwerp en onderscheidt zich door sterke veldsterkte en lage verliezen. Hij is speciaal geoptimaliseerd voor zelfbedieningsmachines voor het lenen en inleveren van materialen en kassa’s, en kenmerkt zich door een lage staande golf en een breed bandbreedte. Door het gebruik van PCB-technologie is de antenne aanzienlijk dunner dan conventionele antennes. Hij heeft een verfijnde uitstraling en is eenvoudig te installeren. De antenne kan worden gecombineerd met verschillende lezers, zowel binnen- als buitenlandse.
Belangrijkste toepassingen en toepassingsgebied
De T15151-antenne kan gemakkelijk worden toegepast in magazijnbeheer, logistiek, assetbeheer en andere scenario’s, en kan volgens de wensen van de klant worden aangepast.
Afmetingen en specificaties

Veldsterkte en staande Bobbi

Specificaties
| Prestatieindicatoren | |
| Werkfrequentie | 860 MHz–960 MHz |
| Versterking | -10 dBi |
| Gevestigd in Bobi | ≤2 |
| Vochtigheid | 5%~95% |
| Invoerimpedantie | 50Ω |
| Polaritatie | Nabijveld |
| Soort verbinding | SMA |
| Mechanische indicatoren | |
| Materiaal | koper, FR4 |
| Gewicht | 0.206kg |
| Maat | 150 mm × 150 mm × 10 mm |
| Kleur | groen |
| Beschermingsgraad | IPX4 |
| Werktemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Opslagtemperatuur | -40℃~+85℃ |