- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Λειτουργίες και χαρακτηριστικά του προϊόντος
Η κεραία T15151 είναι μια κεραία εγγύς πεδίου στη ζώνη UHF, κατάλληλη για τη βιομηχανία RFID. Αυτή η κεραία υιοθετεί σχεδιασμό PCB και διαθέτει ισχυρή ένταση πεδίου και χαμηλές απώλειες. Έχει ειδικά βελτιστοποιηθεί για μηχανήματα αυτοεξυπηρέτησης δανεισμού και επιστροφής, καθώς και για ταμειακές μηχανές, με χαμηλό στάσιμο κύμα και ευρύ εύρος ζώνης. Λόγω της χρήσης τεχνολογίας PCB, η κεραία εμφανίζεται πολύ λεπτότερη σε σύγκριση με τις συμβατικές κεραίες. Διαθέτει εξαιρετική εμφάνιση και είναι εύκολη στην εγκατάσταση. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε συνδυασμό με διαφορετικούς αναγνώστες εγχώριους και εξωτερικούς.
Κύριες χρήσεις και εφαρμοσιμότητα
Η κεραία T15151 μπορεί να χρησιμοποιηθεί εύκολα σε εφαρμογές αποθήκευσης, λογιστικής, διαχείρισης περιουσιακών στοιχείων και άλλα σενάρια, και μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
Διαστάσεις και Προδιαγραφές

Ένταση πεδίου και στάσιμος λόγος

Προδιαγραφές
| Δείκτες επιδόσεως | |
| Συχνότητα εργασίας | 860 MHz - 960 MHz |
| Κέρδος | -10 dBi |
| Εγκατεστημένος στο Bobi | ≤2 |
| Υγρασία | 5%~95% |
| Παρεμπόδιση εισόδου | 50Ω |
| Πολαρικοποίηση | Προσκείμενο πεδίο |
| Τύπος Συνδέσεως | SMA |
| Μηχανικοί Δείκτες | |
| Υλικό | χαλκός, FR4 |
| Βάρος | 0.206kg |
| Μέγεθος | 150 mm × 150 mm × 10 mm |
| Χρώμα | πράσινος |
| Βαθμός Προστασίας | IPX4 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ℃ έως +85 ℃ |
| Οθόνη αποθήκευσης | -40 ℃ έως +85 ℃ |