- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Funksjoner og egenskaper til produktet
Antennen T15151 er en UHF-bånd nær-feltantenne som er egnet for RFID-bransjen. Denne antennen er utformet som en PCB-antenne og kjennetegnes av sterk feltstyrke og lav tap. Den er spesielt optimert for selvbetjente utlåns- og innsamlingsmaskiner samt kassaregistreringsapparater, og har lav stående bølgeforhold (SWR) og bred båndbredde. På grunn av bruk av PCB-teknologi er antennen mye tynnere enn konvensjonelle antenner. Den har en elegant utforming og er enkel å montere. Den kan brukes i kombinasjon med ulike lesere både innenlands og internasjonalt.
Hovedanvendelser og anvendelsesområde
Antennen T15151 kan enkelt brukes i lager, logistikk, eiendomsstyring og andre scenarier, og kan tilpasses etter kundens krav.
Dimensjoner og Spesifikasjoner

Feltstyrke og stående Bobbi

Spesifikasjoner
| Ytelser | |
| Arbeidsfrekvens | 860 MHz–960 MHz |
| Gevinst | -10 dBi |
| Stasjonert i Bobi | ≤2 |
| Fuktighet | 5%~95% |
| Innimpedans | 50Ω |
| Polarisasjon | Nær felt |
| Følge Type | SMA |
| Mekaniske indikatorer | |
| Materiale | kopper, FR4 |
| Vekt | 0,206 kg |
| Størrelse | 150 mm × 150 mm × 10 mm |
| Farge | grønn |
| Beskyttelsesgrad | IPX4 |
| Arbeidstemperatur | -40℃~+85℃ |
| Lagrings temperatur | -40℃~+85℃ |