- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Este o antenă generală pentru aplicații UHF RFID, cu câștig ridicat și VSWR scăzut.
Antena compactă și estetică este potrivită pentru toate tipurile de medii severe, datorită designului său dublu impermeabil, cu garnitură și silicon, precum și a nervurilor de întărire ale carcasei.
Este potrivită pentru aplicații UHF RFID, cum ar fi controlul accesului la intrări, gestiunea depozitelor, logistica și gestionarea articolelor în comerțul cu amănuntul.



Dimensiune

VSWR

Câștig

Specificații
Specificații electrice
| Model | RFA915-6R70 |
| Intervalul de frecvență ((MHz) | 860-960 MHz |
| Câștig | >6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Lățime de bandă la -3 dB, plan orizontal (H-Plane) | 70° |
| Lățime de bandă la -3 dB, plan vertical (E-Plane) | 70° |
| Polarizare | Circulară |
| Umiditatea relativă | 5%~95% |
| Impedanță | 50Ω |
Specificații mecanice
| Conector | SMA-50KFD |
| Dimensiunea antenei | 128×128×20 mm |
| Greutate | 0,3 kg (fără suport) |
| Material | Plastic tehnic ASA, Aluminiu |
| Nivel de impermeabilitate | IP65 |
| Temperatură de stocare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Temperatură de funcționare | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Culoare | Ivoriu |