- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
UHF RFID aplikazioetarako antena orokorra da, irabazia altua eta VSWR baxua dituena.
Antena konpaktua eta artistikoa da, eta bere gomendagarria da ingurune gogor guztietarako, gasket eta silikona erabilizko bikoitzeko ur-lehorrerako diseinuagatik eta gorputzaren gogortze-hegala duenagatik.
UHF RFID aplikazioetarako egokia da, adibidez sarrera-batzarretan, biltegi-kudeaketan, logistikan eta erretailuko produktuen kudeaketan.



Neurria

VSWR

Bihurtzea

Espezifikazioak
Espesifikazio elektrikoak
| Modelo bat | RFA915-6R70 |
| Maiztasun-barrutia (MHz) | 860-960 MHz |
| Bihurtzea | >6 dBic |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB-ko izpi-zabalera, H-planoa | 70° |
| 3 dBko izpi-zabalera, E-planoa | 70° |
| Polarizazioa | Zirkularra |
| Hezetasun erlatiboa | 5%~95% |
| Antolamendua | 50Ω |
Espesifikazio mekanikoak
| Konexiora | SMA-50KFD |
| Antenaren dimentsioak | 128×128×20 mm |
| Pisua | 0,3 kg (sustengururik gabe) |
| Materiala | Ingeniaritza-plastikoa ASA, aluminioa |
| Urdarizketa maila | IP65 |
| Tenperatura estirea | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Ekintzako Temperatura | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Kolorea | Ivori-zuria |