- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
To je opća antena za UHF RFID aplikacije s visokim dobićem i niskim VSWR-om.
Kompaktna i umjetnička antena pogodna je za sve vrste teških okolišnih uvjeta zbog svoje dvostruke vodootporne konstrukcije s tesnicom i silikonom i jačanjem rebra školjke.
U skladu s člankom 3. točkom (a) ovog članka, "službenici" su osoblje koje je odgovorno za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustav



Dimenzija

VSWR

Dobit

Specifikacije
Električne specifikacije
| Model | U slučaju da je to potrebno, može se koristiti i za druge vrste vozila. |
| Četvrtina (m) | 860-960MHz |
| Dobit | S druge strane, |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 dB širine zraka, H-razmer | 70° |
| 3dB širina zraka, E-Plane | 70° |
| Polarizacija | Krugli |
| Relativna vlažnost | 5%~95% |
| Impedantnost | 50Ω |
Sljedeći članak
| Konektor | Smernice za upravljanje |
| Dimenzije antene | 128 × 128 × 20 mm |
| Težina | 0,3 kg (bez zagrada) |
| Materijal | Inženjering plastike ASA,aluminijum |
| Razina otpornosti na vodu | IP65 |
| Temperatura pomicanja | -40°C ~ + 85°C |
| Radna temperatura | -40°C ~ + 85°C |
| Boja | Slonovačasta bijela |