- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Бұл жоғары күшейту және төмен VSWR коэффициенті бар UHF RFID қолданыстары үшін жалпы антенна.
Компактты және әсем антенна қаптамасының силиконды және прокладкалы екі деңгейлі суға төзімді дизайны мен қаттылатқыш қабырғалары арқасында әртүрлі қатал орталарға сай келеді.
Кіріс қақпасындағы қорғаныс, қойма басқаруы, логистика және ретейл саласындағы тауарларды басқару сияқты UHF RFID қолданыстарына сай.



Өлшем

VSWR

Жеңісті

Сәйкестіктер
Электрлік сипаттамалары
| Модель | RFA915-6R70 |
| Жиілік диапазоны ((MHz) | 860–960 МГц |
| Жеңісті | >6 дБик |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| 3 дБ Сәуле ені, Н-жазықтығы | 70° |
| 3 дБ Сәуле ені, Е-жазықтығы | 70° |
| Поляризация | Дөңгелек |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 5%~95% |
| Импеданс | 50Ω |
Механикалық сипаттамалары
| Қосылма | SMA-50KFD |
| Антеннаға салыстыру мәліметтері | 128×128×20 мм |
| Салмағы | 0,3 кг (тірексыз) |
| Материал | Инженерлік пластик ASA, алюминий |
| Суға түймештік деңгейі | IP65 |
| Жұмыс температурасы | -40℃ ~ +85℃ |
| Жұмыс шамамен температура | -40℃ ~ +85℃ |
| Түс | Сүт түсі |