- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Κατάλληλη για γενική χρήση σε τερματικές συσκευές κεραιών UHF RFID, με κατευθυντική στενή δέσμη και υψηλό κέρδος.
Κατάλληλη για όλες τις εφαρμογές, όπως έλεγχος πρόσβασης, διαχείριση στόλου και άλλες χρήσεις.
Κέρδος

Προδιαγραφές
Ηλεκτρικές προδιαγραφές
| Μοντέλο | RFA915-10H45 |
| Περιοχή συχνοτήτων ((MHz) | 860-960 MHz |
| Κέρδος | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική |
| πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο H | 45º |
| πλάτος δέσμης 3 dB, επίπεδο E | 70º |
| Αξονικός Λόγος | <3 dB |
| Σχετική Υγρασία | 5%~95% |
| Αντίσταση | 50 Ω |
Μηχανικές προδιαγραφές
| Συνδετήρας | SMA-50KFD |
| Διαστάσεις Αντέννας | 460×220×35 mm |
| Βάρος | 4.3KG |
| Υλικό | Μηχανολογικό πλαστικό ASA, Αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |