- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Geschikt voor algemene toepassingen van UHF-band RFID-antennes, met richtingsgevoelige smalle bundel en hoge winstkenmerken.
Geschikt voor alle gelegenheden, zoals toegangscontrole, wagenparkbeheer en andere toepassingen.
Versterking

Specificaties
Elektrische specificaties
| Model | RFA915-10H45 |
| Frequentiebereik ((MHz) | 860-960 MHz |
| Versterking | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
| 3 dB bundelbreedte, H-vlak | 45º |
| 3 dB bundelbreedte, E-vlak | 70º |
| Axiale verhouding | <3 dB |
| Relatieve luchtvochtigheid | 5%~95% |
| Impedantie | 50 Ω |
Mechanische specificaties
| Verbindingsstuk | SMA-50KFD |
| Antenne afmetingen | 460 × 220 × 35 mm |
| Gewicht | 4.3KG |
| Materiaal | Technisch kunststof ASA, aluminium |
| Stire-temperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Kleur | Zwart |