- Overzicht
- Specificaties
- Productcodes voor bestelling
- Aanbevolen producten
Overzicht
Productoverzicht
De Advantenna-CP11 is een compacte UHF RFID-antenne met een zeer nauwkeurig gedefinieerd leesgebied en circulaire polarisatie.
Door het vermogen van de RFID-lezer te regelen, kan de Advantenna-CP11 functioneren als een nabijveldantenne of als een antenne met een groter bereik.
Bij gebruik als nabijveldantenne kan het leesgebied worden afgesteld op slechts enkele centimeters, zelfs bij tags die zijn ontworpen voor het verre veld.
De Advantenna-CP11 kan onder het oppervlak van een plank, tafel, enz. worden gemonteerd om RFID-toepassingen te realiseren zoals betalingssystemen, inchecksystemen, toegangscontrole, slimme planken, slimme displays, slimme panelen en slimme tafels.
Voordelen:
• Kan zowel als nabijveldantenne als als antenne met een groter bereik worden gebruikt
• Zeer goed gecontroleerd leesgebied
• Kosteneffectief
Toepassingen:
• Betalingssystemen
• Inchecksystemen
• Toegangscontrole
• Slimme planken
• Slimme panelen
• Slimme tafels
• Slimme oppervlakken in het algemeen
Stralingspatroon

Volg ons op Twitter: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Voorbeelden:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
- Advantenna-CP11
- Frequentieband: 865,6 MHz – 867,6 MHz
- SMA-aansluiting
- Model 200
Mechanische specificaties




Specificaties
| Werkfrequentie EU-versie | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Werkfrequentie VS-versie | 902 – 928 MHz (FCC deel 15) |
| Werkafstand bij detectie | Tot 3 m (in hoogvermogensmodus) |
| Stralingspatroon | Verstelbaar |
| Versterking | 0,2 dBi |
| Breedte van de balk | 120° / 120° |
| Polaritatie | Cirkelvormig |
| Invoerimpedantie | 50 Ω |
| Verbindingsstuk | SMA |
| IP-classificatie | IP64: stofbestendig, zelfs bij hoge concentratie; bestand tegen spattend water |
| Temperatuurbereik | -20 °C tot +130 °C |
| Afmetingen exclusief connector | 180 mm x 180 mm x 17,5 mm; 7 inch x 7 inch x 0,7 inch |
| Gewicht van de antenne | 485 g |
Productcodes voor bestelling
| ADAN-CP11 | Ff | - | CCC | - | mmm | |
| FF = frequentieband | ||||||
| EU | 865,6 MHz - 867,6 MHz | |||||
| VS | 902,0 MHz - 928,0 MHz | |||||
| Connector Type | ||||||
| SMA | Sma-connector | |||||
| Model | ||||||
| 200 | Modelnummer |