- Prehľad
- Špecifikácie
- Kódy výrobkov pre objednávanie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Prehľad produktu
Advantenna-CP11 je kompaktná UHF RFID anténa s presne ovládanou zónou čítania a kruhovou polarizáciou.
Ovládaním výkonu RFID čítačky môže Advantenna-CP11 fungovať buď ako blízkopolová anténa, alebo ako anténa s väčším dosahom.
Pri použití ako blízkopolová anténa sa zóna čítania dá nastaviť na niekoľko centimetrov, dokonca aj pri štítkoch pre ďaleké pole.
Advantenna–CP11 sa dá namontovať pod povrch poličky, stola atď. na vytvorenie RFID aplikácií, ako sú platobné systémy, systémy registrácie pri príchode, systémy kontroly prístupu, inteligentné poličky, inteligentné displeje, inteligentné panely a inteligentné stoly.
Výhody:
• Môže fungovať buď ako blízkopolová anténa, alebo ako anténa s väčším dosahom
• Vysoko regulovaná čitateľská zóna
• Ekonomická cena
Aplikácie:
• Platebné systémy
• Systémy pre prihlásenie
• Kontrola prístupu
• Inteligentné poličky
• Inteligentné panely
• Inteligentné stoly
• Inteligentné povrchy všeobecne
Radiačný diagram

Sledujte nás na Twitteri: @KeonnTech
Advantenna-CP11 ™
Príklady:
• ADAN-CP11EU-SMA-200:
– Advantenna-CP11
– Frekvenčné pásmo: 865,6 MHz – 867,6 MHz
– Konektor SMA
– Model 200
Mechanické špecifikácie




Špecifikácie
| Prevádzková frekvencia – európska verzia | 865 – 868 MHz (ETSI EN 302 208) |
| Prevádzková frekvencia – americká verzia | 902 – 928 MHz (FCC časť 15) |
| Prevádzková vzdialenosť detekcie | Až 3 m (v režime vysokého výkonu) |
| Radiačný diagram | Nastaviteľné |
| Zisky | 0,2 dBi |
| Šírka lúča | 120° / 120° |
| Polarizácia | Kruhové |
| Vstupná impedancia | 50 Ω |
| Konektor | SMA |
| IP hodnotenie | IP64 – odolný voči prachu, aj pri vysokej koncentrácii; odolný voči striekajúcej vode |
| Teplotný rozsah | –20 °C až +130 °C |
| Veľkosť bez konektora | 180 mm x 180 mm x 17,5 mm; 7 palcov x 7 palcov x 0,7 palca |
| Hmotnosť antény | 485 g |
Kódy výrobkov pre objednávanie
| ADAN-CP11 | Ff | - | CCC | - | mmm | |
| FF = frekvenčné pásmo | ||||||
| EU | 865,6 MHz – 867,6 MHz | |||||
| Nás | 902,0 MHz – 928,0 MHz | |||||
| Typ konektoru | ||||||
| SMA | Sma konektor | |||||
| Model | ||||||
| 200 | Číslo modelu |