- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Vhodná pre bežné prípady použitia UHF RFID anténových terminálov, má smerový úzky lúč a vysoký zisk.
Vhodná pre všetky príležitosti, napríklad riadenie prístupu, správu vozového parku a podobne.
Zisky

Špecifikácie
Elektrické špecifikácie
| Model | RFA915-10H45 |
| Frekvenčný rozsah ((MHz) | 860-960MHz |
| Zisky | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizácia | Kruhové |
| šírka lúča pri 3 dB, rovina H | 45° |
| šírka lúča pri 3 dB, zvislá rovina (E-rovina) | 70° |
| Osový pomer | <3 dB |
| Relatívna vlhkosť | 5%~95% |
| Impedancia | 50 Ω |
Mechanické špecifikácie
| Konektor | SMA-50KFD |
| Rozmery antény | 460 × 220 × 35 mm |
| Hmotnosť | 4.3kg |
| Materiál | Technický plast ASA, hliník |
| Teplota stierky | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Prevádzková teplota | -40 ℃ ~ +85 ℃ |
| Farba | Čierna |