- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
UHF diapazonli RFID antenasi uchun umumiy terminal holati, yoʻnalishli tor nurlanish, yuqori kuchaytirish xususiyatlariga ega.
Barcha vaziyatlarga mos keladi: kirishni nazorat qilish, avtoparkni boshqarish va boshqa maqsadlarda foydalanish.
Foyda

Texnik xususiyatlari
Elektr texnikasi
| Model | RFA915-10H45 |
| Frekans oralig'i ((MHz) | 860-960MHz |
| Foyda | >10 dBi |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Polarizatsiya | Doira |
| 3 dB nurlanish doirasining kengligi, G-guruh tekisligi | 45º |
| 3 dB nurlanish doirasining kengligi, E-guruh tekisligi | 70º |
| O'qi nisbati | <3 dB |
| Nisbiy namlik | 5%~95% |
| Impedantlik | 50 Ω |
Mexanik xususiyatlari
| Ulagich | SMA-50KFD |
| Antena o'lchamlari | 460×220×35 mm |
| Vazn | 4.3kg |
| Material | Muhandislik plastmassasi ASA, Alyuminiy |
| Ishlash harorati | -40℃~+ 85℃ |
| Ishlash temperaturasida | -40℃~+ 85℃ |
| Rang | Qora |