- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Funksies en eienskappe van die produk
Die T30301 dubbelvlak-antenne is ’n UHF-band naby-veld-antenne wat geskik is vir die RFID-industrie. Hierdie antenne maak gebruik van ’n PCB-ontwerp en het ’n sterk veldsterkte en lae verliese. Dit is spesiaal geoptimeer vir selfdiens-uitleenvoorraad- en terugbringmasjiene sowel as kassas, met ’n lae staande golf en ’n wye bandwydte. As gevolg van die gebruik van PCB-tegnologie lyk die antenne baie dunner as konvensionele antennas. Dit het ’n pragtige voorkoms en is maklik om te installeer. Dit kan saam met verskillende leesapparate gebruik word.
Hoofgebruike en toepassingsgebied
Die T30301-antenne kan gerieflik toegepas word in voorraadhou, logistiek, batesbestuur en ander toepassings, en kan volgens kliëntvereistes aangepas word.
Afmetings en spesifikasies

Veldsterkte en staande Bobbi

Spesifikasies
| Prestasie-indikatoren | |
| Werksfrekwensie | 860 MHz–960 MHz |
| Versterking | -10 dBi |
| Gestasioneer by Bobi | ≤2 |
| Humiditeit | 5%~95% |
| Invoer impedansie | 50Ω |
| Polariteit | Naby-veld |
| Sooltipe | SMA |
| Meganiese Aanduiders | |
| Materiaal | koper, FR4 |
| Gewig | 0.206kg |
| Grootte | 300 mm × 300 mm × 10 mm |
| Kleur | groen |
| Beskermingsgraad | IPX4 |
| Werktemperatuur | -40℃~+85℃ |
| Bergingstemperatuur | -40℃~+85℃ |