- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Mahsulotning funksiyalari va xususiyatlari
T30301 ikki qatlamli antenasi — RFID sanoatiga mos keladigan UHF diapazonli yaqin maydon antenasi. Bu antena PCB dizaynidan foydalanadi va kuchli maydon kuchlanishi hamda past yoʻqotishlarga ega. U avtomatlashtirilgan olib borish va qaytarish apparatlari hamda kassalar uchun maxsus optimallashtirilgan boʻlib, past turgʻun toʻlqin nisbati va keng chastota uzunligiga ega. PCB texnologiyasidan foydalanilgani sababli, antena oddiy antennalarga qaraganda ancha ingichka koʻrinadi. U ajoyib koʻrinishga ega va oʻrnatish juda oson. Uni turli xil oʻqish qurilmalari bilan birgalikda ishlatish mumkin.
Asosiy qoʻllanilish sohalari va qoʻllanilishi mumkin boʻlgan sohalar
T30301 antennasi omborxona, logistika, aktivlar boshqaruvi va boshqa vaziyatlarda qulay tarzda qo'llanilishi mumkin va mijoz talablariga mos ravishda sozlanishi mumkin.
Xarakteristikalar va o'lchamlar

Maydon kuchlanishi va turg'un Bobbi

Texnik xususiyatlari
| Bajarish belgilari | |
| Ish tezligi | 860 MHz–960 MHz |
| Foyda | -10 dBi |
| Bobi shahrida joylashgan | ≤2 |
| Namlik | 5%~95% |
| Kirish impedansiyasi | 50Ω |
| Polarizatsiya | Yaxin maydon |
| Birikma turi | SMA |
| Mexanik ko'rsatkichlar | |
| Material | mis, FR4 |
| Vazn | 0.206kg |
| O'lcham | 300 mm × 300 mm × 10 mm |
| Rang | yashil |
| Himoya darajasi | IPx4 |
| Ish harorati | -40℃~+ 85℃ |
| Saqlanish harorati | -40℃~+ 85℃ |